manufacturers 2018 new design printing OEM flax cushion

Краток опис:

FOB(Ningbo/Shanghai):$0.89/pc


 • Мин.нарачката Кол: 500 Pcs
 • Набавка Способност: 1000000 Pcs/Month
 • Порт: Ningbo или Шангај пристаниште
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T, Western Union, PayPal
 • ФОБ Цена: Основната цена
 • Понуда Примероци: Да (транспорт Собери)
 • OEM: Yes
 • детали за производот

  Тагови производ

  клучни информации

  Име на производ Перниче
  Материјал / Пополнување Материјал: лен
  апликации Патување / Столче / авионски / Кампување / вратот болка / Помош спиење / home
  боја Сива, Royal Blue, роза црвена, светло сина o, Прилагодено
  дел Вратот / половината / др Возрасна група возрасни
  големина 45 * 45cm MQQ 300pcs
  Користење на логото Печатење или везење технологија печатење
  пакување 1pc / OPP вреќа; 24pcs / ЦТН Пример На располагање (транспорт соберат)
  Порт Ningbo / Шангај примерок време 7-10 работни дена
  Време на испорака 15-30 дена Името на брендот Наш ODM ОЕМ

  Повеќе

  1.Washing покрие со висок квалитет на патент да се задржи чиста

  2. Копче за местење на перницата на вратот без оглед на вашата поза е! За да се избегне точка капка надвор кога ќе се

  спиење на автомобилот, стол, авион ....

  3.Washing етикета, ткаени етикета етикета и везови се достапни за прикажување на вашето лого и бренд

  4.Rebound во 5S висок квалитет 45 густина пена материјал меморија за силна поддршка, трајни и

  без деформација

  5. Различни видови на ракав картичка за да се прикаже логото клиенти, информации за брендот и удобен дисплеј

  6. Различни видови на насловната материјал за по желба на клиентот-100% полиестер кадифе, полиестер кадифе и повеќе

  Зошто да изберете нас

  1.Really во вредност од доверба - еден-на-еден батлер сервис, да ги задржи на вашиот ум се олесна.

  2.Competitive цена - Нашата цел е победа-победа соработка со пријатели од целиот свет!

  3. најдобрите производи се соодветни производи за нашите клиенти.

  4.We имаат искусни тим за производство, па затоа е можно да се обезбеди најкратко испорака и најдобар квалитет.

  5.We веруваат дека води чекор по чекор.

  6.We може да обезбеди добра по-продажба, вашите барања се нашите responsibility.Now сме бизнис

  партнери, но се надевам дека може да биде најдобар пријател во иднина!

  карактеристики:

  1. Лесен и лесен за носење
  2. Поддршка на главата и вратот на сигурна, безбедна и удобна позиција, им помогне на болка во вратот relief.Relieves

  притисок на вратот додека сте на работа, патување, гледање телевизија, итн

  3. За лесно чистење, секој cushin доаѓа со издржлив капак zip-оф, а може да се исфрли директно во машината за перење.
  4. Таа обезбедува поддршка во текот на ноќта (време за одмор), држејќи ја главата во сите природни удобност.
  5. Мека и нежен од ткаенина дава на кожата удобно чувство.

  произведуваат производ

  Сечење и шиење работилница
  Нашиот стручен тим за шиење со членовите кои имаат над 3 ~ 10 години искуство во шевове дома текстилни производи,

  нè прави многу силни во капацитет за производство и држи стабилен квалитет, во меѓувреме.

  Пополнување и пакување работилница
  на квалитетот е наш приоритет! На чисти и уредни работилница е предуслов за да бидете сигурни дека стоката што клиентите

  добиваат се во добра состојба! Ние имаме тим КК да се провери секое парче на производи внимателно пред пакување,

  следните интерни стандарди за квалитет, кои ги градат од 10 години производство и барањата на клиентите и повратни информации.

  Пенење работилница
  We have two production lines of memory foam, neck pillow daily capacity is over

  Печатење и везење машини
  Welcome OEM & ODM orders! We could help develop your ideas to real items with professional suggestions.

  Брз сервис примерокот е на располагање!

  Магацински & Пратки
  Нашата силен капацитет на производство ќе се ветува добро време на испорака! Вашите пратки ќе бидат добро организирани!

  initpintu_ 副本

  Нашиот тим
  Smart, responsible and full of passion ! Your every demand and detail will be carefully treated !

   

 • Претходно:
 • Следно:

 • Контактирајте не

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со ours.You може да ни капка на линија. Дај ни се јавите или да му пратите на email.choose она што ви одговара најмногу.
  402B, 1 # зграда бр.89 Cuibai патот, Окружниот Haishu, Ningbo Жеџијанг Кина
  nbours2@126.com
  nbours3@126.com
  +86 057455111550
  86 13857806567
  WhatsApp Online Chat !