manufacturers 2018 new design printing OEM flax cushion

Përshkrim i shkurtër:

FOB(Ningbo/Shanghai):$0.89/pc


 • Min.urdhër Sasia: 500 Pcs
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 Pcs/Month
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / P, T / T, perëndimore Bashkimi, Paypal
 • FOB Çmimi: Base Çmimi
 • Mostrat Oferta: Po (Freight Mblidhni)
 • OEM: Yes
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet kryesore

  Emri i produktit jastëk
  Material / Mbushja Materiali: liri
  Aplikimet vend Travel / Makina / Airplane / Camping / dhimbje Qafa lehtësim / Ndihmë gjumi / home
  Ngjyrë Gri, Royal Blue, Rose Red, Light Blue o, Customized
  pjesë Qafa / bel / etj Grupmosha Të rriturit
  madhësi 45 * 45cm MQQ 300pcs
  Logo Shtypje apo qëndisje teknologji shtypje
  paketim 1pc qese / OPP; 24pcs / ctn mostër Në dispozicion (Freight mbledhur)
  port Ningbo / Shanghai koha mostër 7-10 ditë pune
  Koha e dërgimit 15-30 ditë brand Name Jona OEM ODM

  më shumë

  1.Washing mbuluar me zinxhir me cilësi të lartë për të mbajtur të pastër

  2. Button për fiksimin e jastëk në qafën tuaj çfarëdo paraqesin juaj është! Për të shmangur pika e braktisin, kur ju

  fle në makinë, karrige, aeroplan ....

  3.Washing etiketë, etiketë të endura dhe etiketë qëndisje janë në dispozicion për të treguar logon tuaj dhe Brand

  4.Rebound brenda 5S me cilësi të lartë 45 densitet material shkumë kujtesës për mbështetjen e fuqishme, të qëndrueshme dhe

  pa deformim

  5. Llojet e ndryshme të kartës mëngë të tregoni klientëve logon, informacionin markë dhe për shfaqje të përshtatshëm

  6. Llojet e ndryshme të materialit të mbuluar për klientët zgjedhjen-100% kadife poliestër, prej pelushi poliestër dhe më shumë

  Pse na zgjodhet ne

  1.Really vlerë besuar - një-në-një shërbim Butler, mbani mendjen tuaj të lirohet.

  Çmimi 2.Competitive - qëllimi ynë është të fitojë të fitojë bashkëpunim me miqtë në mbarë botën!

  3.Produkti produktet më të mira janë produktet të përshtatshme për klientët tanë.

  4.We kemi ekip me përvojë për prodhimin, kështu që është e mundur për të siguruar shpërndarjen më të shkurtër dhe cilësi më të mirë.

  5.We besojnë se hap pas hapi kryesor.

  6.We mund të sigurojë të përsosur pas-shitjes, kërkesat tuaja janë responsibility.Now tona ne jemi të biznesit

  partnerët, por shpresoj se ne mund të jenë miqtë më të mirë në të ardhmen!

  Features:

  1. lehtë dhe të lehtë për të kryer
  2. mbështetur kokën dhe qafën në një pozicion të sigurt, të sigurt dhe të rehatshme, të ndihmuar relief.Relieves dhimbje qafe

  presioni i qafës tuaj, ndërsa ju jeni duke punuar, udhëtuar, shikuar TV, etj

  3. Për pastrimin e lehtë, çdo cushin vjen me një zip-off mbuluar të qëndrueshme, dhe mund të flak direkt në rondele.
  4. Ajo siguron mbështetje gjatë gjithë natës (në kohë tjetër), cradling kokën në të gjitha-natyrore rehati.
  5. Soft dhe push out pëlhurë jep lëkurës një ndjenjë e rehatshme.

  produkt të prodhuar

  Prerje & Sewing Workshop
  Our ekip të aftë të qepura me anëtarë që kanë mbi 3 ~ 10 vjet eksperiencë në qepur produkteve të tekstilit në shtëpi,

  na bën shumë të fortë në kapacitetin e prodhimit dhe e mban cilësi të qëndrueshme në ndërkohë.

  Plotësimi dhe Paketimi Workshop
  Cilësia është prioriteti ynë! Punëtoria pastër dhe të rregullt, është një parakusht për të siguruar mallrat që klientët

  marrin janë në gjendje të mirë? Ne kemi një ekip QC për të kontrolluar çdo pjesë e produkteve me kujdes para se të paketimit,

  duke ndjekur standardet e cilësisë të brendshme, të cilat ne kemi ndërtuar nga 10 vjet e prodhimit dhe kërkesat e klientëve dhe reagimet.

  Shkumës Workshop
  We have two production lines of memory foam, neck pillow daily capacity is over

  Printime dhe embroidering Machines
  Welcome OEM & ODM orders! We could help develop your ideas to real items with professional suggestions.

  Shërbimi i shpejtë mostër është në dispozicion!

  Warehouse & Dërgesat
  kapacitet të fortë të prodhimit ynë ju premton një kohë të mirë të ofrimit! Dërgesat e juaj do të jetë i organizuar mirë!

  initpintu_ 副本

  Ekipi ynë
  Smart, responsible and full of passion ! Your every demand and detail will be carefully treated !

   

 • Previous:
 • Next:

 • Na kontaktoni

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar ours.You mund të na bjerë në linjë. Na telefononi ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  402B, 1 # Building, Nr.89 Cuibai Road, Haishu District, Ningbo Zhejiang China
  nbours2@126.com
  nbours3@126.com
  +86 057455111550
  86 13857806567
  WhatsApp Online Chat !